slider slider slider slider slider slider

Rezervační formulář

Stravování

 

V případě zájmu návštěvy restaurace za účelem stravování početnější skupinou (od 10 osob) Vás žádáme o  rezervaci nejméně den předem na telefonu 603826396 nebo na e-mail info@happyholiday.cz.

Připravujeme jídla české kuchyně, zvěřinová jídla, ryby a pizzu, kterou si pečeme v peci na dřevo. Při přípravě jídel využíváme produkty od místních pěstitelů, farmářů a výrobců. Točíme  česká piva a nabízíme znojemská vína. Vaříme menu za příznivé ceny a pořádáme různé kulinářské akce, někdy i s živou hudební produkcí.

Večeře :

Pro rok 2019 jsme pro Vás připravili službu ubytování se zajištěnou snídaní a večeří za příznivé ceny. Abychom poskytli pestré a zajímavé menu, nabídneme Vám na každý večer jídlo z jedné evropské země. Budete tak mít možnost ochutnat jídla z české, slovenské, maďarské, italské a německo-rakouské kuchyně. Jednou v týdnu Vám nabídneme pečenou třeboňskou rybu a pečené koleno. Jednou v týdnu budeme péct pizzu v naší kamenné peci. Večeře se sestávají ze dvou chodů, obvykle z polévky nebo salátu a hlavního chodu. K menu nabídneme ještě jeden standardní pokrm (např. řízek) pro případ, že by menu nevyhovovalo.

Věříme, že si v klidu pochutnáte, k jídlu Vám nabídneme česká piva z postřižinského pivovaru nebo z pivovaru Bernard nebo stáčená znojemská vína od Znovínu.

 

Nabídku aktuálního menu naleznete zde

Celková kapacita restaurace je 30 míst. Venkovní posezení na terase v zahradě disponuje 50-ti místy.

Restaurace má sezonní provoz. Začínáme Velikonocemi a do letních prázdnin je obvykle otevřeno od pátku do neděle.

O letních prázdninách vaříme a otvíráme denně. Jednou týdně pečeme čerstvé třeboňské ryby nebo jinou specialitu na grilu či v naší peci.

Nemáme stálý jídelní lístek, vaříme jídla dle sezony formou denní nabídky. Výběr je obvykle z 6-ti jídel.

Součástí provozovny je prodejna se sudovými znojemskými víny za zajímavou cenu.

Snídaně podáváme kombinované a servírujeme je v restauraci nebo na letní terase.

 

Další dotazy Vám zodpovíme zde


Naše restaurace s venkovní zahrádkou

posezení v zahradě pec na pizzu terasa v zahradě terasa v zahradě restaurace